شنبه ۲۷ دي ۱۳۹۹ | Saturday 16 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

به زودی امکان استفاده از اعتبارات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از طریق پرتال پذیرش پژوهشگاه مواد و انرژی فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، مهندس احمد ظهیرمیردامادی رابط پژوهشگاه مواد و انرژی در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با اعلام این خبر، افزود: شبکه آزمایشگاهی   فناوری های راهبردی طرح های مختلفی جهت ارایه اعتبار و تخفیف به محققان و دانشجویان نخبه فراهم آورده است که به واسطه طرح های مذکور امکان انجام آزمون در آزمایشگاه های عضو این شبکه با اعتبار و تخفیف های اختصاص داده شده فراهم می شود.

وی افزود: از جمله این طرح ها "باشگاه مشتریان شبکه" نام دارد که اطلاعات مربوط به آن در سایت این شبکه به آدرس (www.labsnet.ir) قابل دستیابی است. در این راستا پژوهشگاه نیز با توجه به خط مشی خود در ارایه خدمات آزمایشگاهی مناسب و تکریم مشتریان و در راستای بهره مندی آسان تر ایشان از اعتبارات مذکور، طرح مشترکی را با شبکه آزمایشگاهی اجرا می کند.

مهندس میردامادی در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس طرح مذکور مشتریان الزامی به مراجعه حضوری ندارند و می توانند به صورت اینترنتی و از طریق پرتال، ضمن ارایه سفارش، از تسهیلات شبکه آزمایشگاهی نیز استفاده کنند که این اقدام می تواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتریان آزمایشگاه های پژوهشگاه شود ضمن آن که امکان محاسبه اعتبار نیز هم برای مشتری و هم برای شبکه و پژوهشگاه بسیار آسان و دقیق خواهد بود.

وی گفت: با توجه به حسن نظر و همکاری مناسب شبکه، اجرایی شدن طرح مذکور به زودی اطلاع رسانی خواهد شد که در این راستا لازم است از حسن نظر دوستان شبکه و نیز تلاش و پشتکار همکاران بخش IT پژوهشگاه قدردانی شود.

مهندس میردامادی وضعیت همکاری بین شبکه آزمایشگاهی و پژوهشگاه را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: بر مبنای دستور ریاست محترم پژوهشگاه همکاری زیادی با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در حال انجام است و ضمن عضویت همکاران شاغل در آزمایشگاه های  پژوهشگاه در کارگروه های مختلف شبکه، پژوهشگاه آمادگی کامل خود را برای همکاری بیشتر اعلام کرده و در برنامه های شبکه آزمایشگاهی حضور مداوم و کاملی دارد.

گفتنی است، در همین راستا میزبانی جلسه مدیران سازمان های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در 18 آبان سال جاری بر عهده  پژوهشگاه مواد و انرژی می باشد.