چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | Wednesday 20 June 2018
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

جلسه تودیع و معارفه روسای پژوهشکده سرامیک، انرژی و فناوری نانو و مواد پیشرفته پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد

10.4.96 1دکتر سید محمدتقی صالحی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی طی احکامی جداگانه روسای سه پژوهشکده سرامیک، انرژی و فناوری نانو و مواد پیشرفته را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر صالحی در جلسه تودیع و معارفه روسای سه پژوهشکده که با حضور اعضای هیات علمی و کارشناسان این پژوهشکده ها برگزار شد، از زحمات دکتر رحیمی پور، دکتر پازوکی و دکتر کلاهی روسای قبلی پژوهشکده سرامیک، انرژی و فناوری نانو و مواد پیشرفته قدردانی کرد.

وی دکتر منصور رضوی را به عنوان رئیس جدید پژوهشکده سرامیک، دکتر محمد امینی؛ رئیس پژوهشکده انرژی و دکتر بهنام قادر؛ رئیس پژوهشکده فناوری نانو و مواد پیشرفته معرفی کرد و به خاطر قبول مسئولیت از آنان قدردانی نمود.

دکتر صالحی در این جلسه اظهار داشت: در دوره جدید، پژوهشکده ها باید محصولات عینی داشته باشند، انگیزه ها تقویت شود و اعضای هیات علمی در هسته های فناوری فعال، و پویایی نظام پژوهشی در پژوهشکده ها و پژوهشگاه مشهود باشد.

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی افزود: ما باید همگی دست به دست هم دهیم و با تامین اعتبارات و منابع لازم، فضای پژوهشی را تقویت کنیم.

10.4.96 2در ادامه دکتر رحیمی پور، دکتر پازوکی و دکتر زمانیان؛ معاون پژوهشکده فناوری نانو و مواد پیشرفته، از قبول زحمت روسای جدید و نیز همراهی همکاران قدردانی نمودند.

همچنین دکتر رضوی، دکتر امینی و دکتر بهنام قادر مطالبی درخصوص برنامه های آینده پژوهشکده مربوطه، ارائه نمودند.

10.4.96 3