چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ | Wednesday 18 July 2018
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

مهندس چیت ‌چیان: پژوهشگاه مواد و انرژی نقش موثری در ارتقاء صنایع نیروگاهی کشور دارد

16.7.96 1مهندس حمید چیت ‌چیان عضو هیات امنای پژوهشگاه مواد و انرژی بر نقش این پژوهشگاه در ارتقاء صنایع نیروگاهی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، مهندس چیت ‌چیان که در دولت یازدهم مسئولیت وزارت نیرو را بر عهده داشت، در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی گفت: در حال حاضر کشور از یک صنایع نیروگاهی بسیار توانمند برخوردار است که در دنیا به روز است.

وی با بیان اینکه به روز ماندن و قابل رقابت بودن صنعت نیروگاهی در گرو این است که از نظر پژوهشی پشتیبانی بشود، افزود: این صنعت باید با مراکز تحقیقاتی مختلف کار کند تا بتواند محصولات خود را به روز نگه دارد، کیفیت را افزایش و هزینه ها را کاهش بدهد.

عضو هیات امنای پژوهشگاه مواد و انرژی ادامه داد: مسلما چنین پژوهشگاهی با کادر ورزیده و آزمایشگاه های بسیار خوب می تواند در این فعالیت و این فرایند ارتقاء صنعت، کمک موثری باشد.

وی همچنین گفت: هیات امنا سعی می کند هدایت پژوهشگاه را در جهتی پیش ببرد تا بتواند از این ظرفیت بالایی که دارد بیشتر از قبل مشکلات کشور را مرتفع سازد و با صنایع ارتباط تنگاتنگی داشته باشد.

گفتنی است، اعضای هیات امنای پژوهشگاه مواد و انرژی طی بازدید از ساختمان سبز و آزمایشگاه های این پژوهشگاه، ضمن آشنایی بیشتر با توانمندی های پژوهشگاه، در نشستی با حضور مدیران و اعضای هیات علمی راه های ارتقای پژوهشگاه را بررسی و ارائه طریق نمودند.