چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ | Wednesday 18 July 2018
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

پژوهشگاه مواد و انرژی و دستاوردهای مرکز رشد در دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو شرکت کرد

16.7.96 3دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو به منظور ارائه طرح های نوآورانه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، در این نمایشگاه دستاوردها و محصولات مرتبط با فناوری نانو پژوهشگاه مواد و انرژی به نمایش در آمده است.

همچنین مرکز رشد نیز نسبت به معرفی محصولات واحدهای فناور مرتبط با فناوری نانو در زمینه پوشش دهی، مصالح ساختمانی، حسگر و بیوفناوری اقدام نموده است.

نمایشگاه امسال میزبان کشورهای خارجی همچون روسیه، کره جنوبی، چین، اکوادور و فیلیپین است که محصولات نانویی خود را به نمایش گذاشته اند.

همچنین در این نمایشگاه  ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در زمینه تولید فناوری نانو حضور دارند که ۴۳ درصد از شرکتها با محصولات جدید و یا برای اولین بار در نمایشگاه شرکت نمودند.

علاوه بر حضور شرکت‌های بین المللی، ۸ دانشگاه بزرگ داخلی دارای زیرساخت‌های فناوری نانو و ۱۴ آزمایشگاه ارایه دهنده خدمات فناورانه حضور دارند.

گفتنی است، دهمین نمایشگاه فناوری نانو از چهاردهم تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ از ساعت 10 صبح تا ۱8 بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس (۴۴)  دایر است و علاقه مندان میتوانند جهت بازدید از غرفه پژوهشگاه مواد و انرژی به طبقه دوم این سالن غرفه 13 مراجعه فرمایند.