سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ | Tuesday 23 October 2018
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

رئیس پژوهشكده سراميك پژوهشگاه مواد و انرژی از تصویب و اجرای 9 پروژه تقاضا محور در سال جاری خبر داد

15.8.96 1دکتر منصور رضوی رييس پژوهشكده سراميك پژوهشگاه مواد و انرژی در جلسه اي که با حضور هيات رئيسه پژوهشگاه و اعضاي هيات علمي این پژوهشكده در آزمايشگاه ارزيابي خواص برگزار شد، گفت: با پيگيري همكاران هيات علمي از ابتداي سال، 9 عنوان پروژه تقاضا محور در این پژوهشكده تصويب و در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی، در ابتداي این جلسه دکتر رضوی ضمن خوش آمدگويي به اعضاي هيات رئيسه، به ارائه گزارش مختصري از فعاليت هاي پژوهشكده در نيمه نخست سال پرداخت.

وی با بیان اینکه از ابتداي سال تاکنون 9 عنوان پروژه تقاضا محور در این پژوهشكده تصویب شده است، اظهار داشت: همچنین پروژه های ديگری كه از سال هاي گذشته تعريف شده بودند، در حال انجام مي باشند.

رئیس پژوهشکده سرامیک گفت: در حوزه پژوهشي نيز این پژوهشكده با انتشار 40 و 20 مقاله به ترتيب در مجلات و كنفرانس بين المللي، نقش پر رنگي در توسعه علم ایفا كرده است.

در ادامه این جلسه،  اعضای هیات علمی پژوهشكده سراميك به بيان مشكلات و دغدغه هاي عمومي همکاران پرداختند.

تبادل نظر در مورد گرنت پژوهشي و ارائه پيشنهادهايي در مورد عملياتي شدن سريعتر آن، همچنين بيان راهكارهايي جهت صرفه جويي در هزينه ها، همفكري در مورد اصلاح و بهبود فضاهاي آزمايشگاهي و نیز تسريع در تعمير و به روزرساني تجهيزات آزمايشگاهي از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح و بررسی گردید.