جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ | Friday 22 February 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

ارائه مشاوره و انجام خدمات مالي و حقوقي در مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژي

دکتر محمدرضا دادفر مدیر مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژي خبر داد: این مرکز با همكاري شركت پيشتازان مواد و انرژي نوين (پيمان)، در راستاي اهداف و رسالت هاي خود، خدماتی در زمينه ارائه مشاوره امور مربوط به حسابداري، مالي و حقوقي، تامين مالي و بازاريابي، ارائه می دهد.

گذار از نسل اول مراكز رشد (در اختيار گذاشتن زير ساخت ها براي فعاليت كارآفرينان و فناوران) به نسل دوم (ارائه خدمات منتورينگ و مشاوره اي) و نسل سوم (بازاريابي و بازارسازي محصولات و خدمات) از برنامه هاي مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژي می باشد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر دادفر با اعلام این خبر اظهار داشت: خدماتی نظیر ارائه خدمات دفتري و برگزاري جلسات، استفاده از هماهنگ كننده و مسئول دفتر، ارائه خدمات حسابداري و حسابرسي شركت ها و مشاوره مالياتي، بيمه اي و حقوقي امور قراردادها، در گام اول با هزينه هاي حداقلي ماهيانه و با همكاري شركت پيشتازان مواد و انرژي نوين در قالب قرارداد استقرار و استفاده از خدمات کلینیک کسب وکار قابل ارائه مي باشد.

وی افزود: متقاضيان می توانند در صورت نياز به اين خدمات و نیز در صورت نياز به مشاوره ساعتي در امور مالي، مالياتي و بيمه اي درخواست خود را به مركز رشد این پژوهشگاه ارائه فرمايند.