يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ | Sunday 26 May 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج

24.4.97 1این تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی طی بازدید دکتر سارا دشت گرد رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از ساختمان سبز پژوهشگاه مواد و انرژی و همچنین پژوهشکده انرژی و آزمایشگاه محیط زیست، در نشستی با دکتر علیرضا کلاهی معاون پژوهش و فناوری این پژوهشگاه، دکتر محمد امینی رئیس پژوهشکده انرژی و اعضای هیات علمی آن، منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، این تفاهم‌نامه در راستای اجرای سیاست استفاده بهینه از ظرفیت‌های نیروی انسانی متخصص و امكانات و توانائی‌های طرفین و با هدف تشویق و حمایت از پروژه‌های مشترک، مابین مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج و پژوهشگاه مواد و انرژی امضا شد.

کمک به انجام امور مربوط به پروژه‌های عمرانی در مدیریت شهری کرج در قالب پروژه‌های پژوهشی و فناوری، ایجاد رابطه نزدیک علمی، فنی و پژوهشی به منظور بهره‌وری بیشتر از امکانات طرفین، تشکیل گروه های پژوهشی متشکل از متخصصین طرفین به منظور نیل به اهداف فوق و ایجاد زمینه‌های جدید برای همکاری و تعریف پروژه‌ها و همکاری در تبادل اطلاعات و برگزاری کنفرانس‌ها و سمینارهای مشترک از مهمترین اهداف این تفاهم نامه می باشد.

زمان شروع همكاری مشترك در قالب این تفاهم‌نامه که در 10 ماده و در 2 نسخه تنظیم شده است، از تاریخ امضای طرفین بوده و اعتبار آن تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج (سال 1400 هجری شمسی) تعیین می‌شود. این زمان با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.