دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ | Monday 22 July 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و گروه پژوهشی آریانا/ برگزاری دوره دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار(DBA) با گرایش انرژی

شرکت پیشتازان مواد و انرژی نوین در راستای توسعه همکاری های آموزشی و استفاده از ظرفیت های پژوهشگاه مواد و انرژی، تفاهم نامه همکاری با گروه پژوهشی آربانا در زمینه برگزاری دوره دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش انرژی را با پژوهشگاه منعقد نموده است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر محمد رضا دادفر مدیر عامل شرکت پیشتازان مواد و انرژی نوین با بیان این خبر گفت: این دوره با گرایش انرژی و به شکل آموزش محور با همکاری مشترک پژوهشگاه مواد و انرژی و گروه صنعتی پژوهشی آریانا برگزار می شود.

وی گفت: طراحی و تدوین دوره‌های حرفه ای کسب و کار با استانداردهای بین‌المللی در کشور می‌تواند نیازهای اساسی کسب‌وکار ایرانی را رفع کرده و راهکاری مناسب برای توانمندسازی صنایع، بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی و بازرگانی در شرایط فعلی باشد. 

وی با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک به منظور برگزاری دوره با استانداردهای بین المللی، افزود: اصول مبنایی، سرفصل های دوره، دستورالعمل اجرایی، معیارهای نظارت و کیفی و برنامه های کاری لازم جهت اجرای این تفاهم نامه در حال تدوین می باشد.

مدیر عامل شرکت همچنین با بیان اینکه برای شرکت کنندگان در این دوره گواهی معتبر صادر می گردد، گفت: مدت زمان برگزاری این دوره 300 ساعت آموزشی بوده و علاقمندان مي‌توانند به صورت حضوري يا نیمه حضوری در اين دوره‌ها شركت نمايند.

دکتر دادفر در مورد نحوه ثبت نام از متقاضيان و برگزاري دوره دکتری مورد اشاره گفت: ظرف روزهاي آينده، ضوابط و شرايط ثبت نام و شرکت در دوره DBA اطلاع رساني خواهد شد.