چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ | Wednesday 24 April 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

برگزاری نمایشگاه تازه های کتاب در پژوهشگاه مواد و انرژی

F51189B8 3C85 4363 B798 14BC494375EDبه همت کتابخانه و مرکز اسناد علمی پژوهشگاه مواد و انرژی، نمایشگاه تازه های کتاب 97 در محل این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، اسماعیل پولادی سرپرست کتابخانه و مرکز اسناد علمی این پژوهشگاه از تهیه مجموعه 678جلد (382 جلد کتاب فارسی و 296 جلد کتاب لاتین) مورد درخواست اعضای هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان پژوهشگاه در این نمایشگاه، خبر داد.
وی گفت: چند سالی است به دلیل گرانی کاغذ و افزایش نرخ ارز، قیمت کتاب ها چندین برابر شده بطوری که خرید کتاب های لاتین مورد نیاز به صورت اورجینال را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.
سرپرست کتابخانه مرکزی افزود: از آنجا که هدف کتابخانه و مرکز اسناد علمی پژوهشگاه، گردآوری منابع علمی، آموزشی و همچنین اشاعه اطلاعات در راستای تقویت برنامه های آموزشی و پژوهشی پژوهشگاه می باشد و با توجه به میزان اعتبار اختصاص یافته برای خرید منابع علمی در سال جاری، کتابخانه با تلاش بسیار اقدام به تهیه این مجموعه مناسب نموده است. در ضمن علی رغم اینکه نسخه های چاپی کتاب های لاتین مذکور در کتابخانه موجود می باشد، به زودی نسخه های الکترونیکی کتاب ها نیز در سایت کتابخانه دیجیتال در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، نمایشگاه تازه های کتاب 97 پژوهشگاه از 23 تا 25 مهرماه جاری در محل کتابخانه و مرکز اسناد علمی پژوهشگاه دایر می باشد.