يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

0CFDB290 A244 468D B148 DF4ABE6C6C2Dدكتر حسین عطائی فر رئیس مرکز تحقیقات و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مهندس نورالدینی دبیر دفتر بهره وری و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان البرز و دکتر رشیدی عضو کمیته تحقیقات شرکت آب و فاضلاب البرز ضمن بررسی پیشرفت کار پروژه قراردادی شرکت آب و فاضلاب استان البرز به سرپرستی دکتر داورپناه، به بازدید از ساختمان سبز پژوهشگاه و آزمایشگاه های پژوهشکده انرژی پرداختند و در نشستی با حضور دکتر کلاهی معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه با اعضای هیات علمی پژوهشکده انرژی گفتگو و تبادل نظر نمودند. 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، در این نشست اعضای هیات علمی پژوهشکده انرژی به معرفی زمینه های فعالیت علمی، تحقیقاتی و اجرایی پژوهشکده انرژی به خصوص در حوزه تصفیه آب و فاضلاب، انرژی و محیط زیست پرداختند.

در این دیدار اعضای تیم بازدید کننده ضمن اعلام رضایت از پیشرفت پروژه جاری، تمایل خود جهت توسعه فعالیت های مشترک در سه زمینه آب و فاضلاب، انرژی و محیط زیست را اعلام نمودند.

گفتنی است، پروژه "طراحی و ساخت سیستم انعقاد الکتریکی جهت پیش تصفیه آب آشامیدنی در مقیاس صنعتی"، طی یک قرارداد طرح پژوهشی-صنعتی توسط دکتر داورپناه عضو هیات علمی پژوهشکده انرژی پژوهشگاه مواد و انرژی و شرکت آب و فاضلاب استان البرز در حال انجام است.