يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

26.8.97 8دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تودیع و معارفه رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی که با حضور روسای پژوهشگاه ها و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: با توجه به وضعیت خاص اقتصادی کشور، پژوهشگاه مواد و انرژی می تواند تکیه گاه بخش تولید و صنعت کشور شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر برومند ضمن معرفی دکتر خاوندی به عنوان رئیس جدید پژوهشگاه مواد و انرژی، گفت: این پژوهشگاه دارای افراد متخصص، تجهیزات و امکانات مناسبی است؛ ظرفیت های فراوانی دارد و لازم است اعضای هیات علمی پژوهشگاه به کمک صنعت بیایند.

دکتر برومند تاکید کرد: از ظرفیت های پژوهشگاه مواد و انرژی در شرایط کنونی باید به خوبی استفاده کرد و تهدیدها را ناکام گذاشت .

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: پژوهشگاه مواد و انرژی در صورت هم افزایی و همکاری می تواند به جایگاهی در کشور دست یابد که هرکس بخواهد مشکل خود را در حوزه مواد و انرژی حل کند می بایست به این پژوهشگاه مراجعه کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کشور با هجمه اقتصادی مواجه است و در این شرایط همه باید دست به دست هم بدهیم و مشکلات را مرتفع کنیم، افزود: تلاش ها براین است که منابع را در جایی اختصاص دهند که می توانند بیشترین آورده را داشته باشند بنابراین در چنین شرایطی مجبوریم بیشتر از گذشته تلاش کنیم .

گفتنی است، در پایان این مراسم، با اهدای لوحی از سوی دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از تلاش ها و خدمات دکتر محمدتقی صالحی قدردانی و دکتر علیرضا خاوندی به عنوان رئیس جدید این پژوهشگاه معرفی شد.

26.8.97 9

26.8.97 1