يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

tafahomnameبه منظور گسترش و تقویت همکاری های سازنده پژوهشی، آموزشی و فناوری، تفاهم نامه همکاری فی مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و دانشگاه علم و صنعت ایران منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سعید حصارکی معاون پژوهش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی با اعلام این خبر افزود: همکاری در زمینه های فناوری، پژوهشی، آموزشی و کلیه رویدادهای علمی – تحقیقاتی مشتمل بر برگزاری دوره های آموزشی و اخذ دانشجوی مشترک در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تعریف و اجرای پروژه های مشترک پژوهش و فناوری و هچنین طراحی و اجرای دوره های تخصصی کوتاه مدت و نیز مشارکت در برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی داخلی و بین المللی در حوزه های تخصصی از مهمترین محورهای این تفاهم نامه می باشد.

وی اظهار داشت: به منظور سیاستگذاری درخصوص موارد عنوان شده در تفاهم نامه، کارگروهی متشکل از معاونین پژوهشی و فناوری پژوهشگاه و معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاه و همچنین یک کارگروه اجرایی شامل دو نفر از اعضای هیات علمی هر دو موسسه تشکیل خواهد شد تا اقدامات لازم را انجام دهند.

دکتر حصارکی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه که به امضای دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و دکتر ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت رسیده است، در 7 ماده، 18 بند و یک تبصره تنظیم شده و مدت اعتبار آن 5 سال می باشد.