يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

13.12.97 2با هدف گسترش همکاری های فناورانه صورت گرفت؛

دکتر سید علی اصغر بهشتی مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران در نشستی با حضور دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی، دکتر قدمیان معاون فناوری، دکتر حصارکی معاون پژوهش و تحصیلات تکمیلی، دکتر کلاهی مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست،  دکتر فرویزی مدیر ارتباط با صنعت و دکتر دادفر مدیر مرکز رشد پژوهشگاه، درخصوص نحوه همکاری های متقابل فناورانه و استفاده از امکانات و تجربیات دو مجموعه، گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر خاوندی در این نشست با اشاره به تفاهم نامه ای که اخیرا با دانشگاه علم و صنعت منعقد شده است، اظهار داشت: اکنون زمینه همکاری های مشترک فراهم شده و می بایست به دنبال استفاده از مزیت ها، امکانات و تجربیات دو طرف باشیم.

وی افزود: با مدیریت صحیح و ایجاد فرصت و همچنین هدفگذاری می توانیم برنامه های فناورانه خود را پیش ببریم.

مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت، تجهیزات و دستگاه های اندازه گیری، وسعت فضای مورد نیاز، کارگاه ها و آزمایشگاه ها و نیروی متخصص را نقطه قوت پژوهشگاه مواد و انرژی دانست و جهت همکاری های مشترک اعلام آمادگی نمود.

وی همچنین پیشنهاد داد با همکاری دانشکده مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت، مرکزی را ایجاد کرده تا فضایی بیشتر برای همکاری های متقابل بوجود بیاید.

در ادامه دکتر بهشتی با اشاره به تاریخچه تاسیس مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه علم و صنعت، وضعیت فعلی و روند جاری و نیز برنامه های آتی آن مرکز را تشریح کرد و دکتر دادفر نیز توضیحاتی را درخصوص اقدامات انجام شده و برنامه های مرکز رشد پژوهشگاه، ارائه نمود.

 در پایان این نشست، دکتر بهشتی از مرکز رشد، پایلوت ها، ساختمان سبز و نمایشگاه دائمی دستاوردهای پژوهشی و فن بازار این پژوهشگاه بازدید کرد.