يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

19.1.98 2مراسم دید و بازدید پژوهشگاه مواد و انرژی، به مناسبت فرارسیدن نوروز و شروع سال جدید به رسم هر سال و با حضور دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، معاونین، مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر خاوندی در این مراسم، سال نو، عید مبعث و همچنین مناسبت های پیش رو؛ ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل و امام زین العابدین(ع)، را تبریک گفت و  برای همه آرزوی سلامتی، توفیق و برکت نمود.

وی افزود: امیدوارم در سال جدید با تعقل، بخش جدیدی در زندگی خود باز کنیم و تحلیل ها و تغییرهای درستی در زندگی شخصی و کاری داشته باشیم.

دکتر خاوندی همچنین اظهار داشت: پژوهشگاه در سال قبل دستاوردهای خوبی داشته است و با توجه به آمار و ارقام موجود، ما شاهد پیشرفت فعالیت ها هستیم و سعی می کنیم در سال جاری شیب پیشرفت را زیاد کنیم.

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند، ما تلاش می کنیم با ارائه فناوری های جدید به بخش تولید کمک کنیم تا بتوانیم مسئولیت خود را نسبت به جامعه و کشور ادا کنیم.

وی با اشاره به وقوع سیل در کشور، افزود: متاسفانه امسال بحث سیل در برخی استان های کشور باعث نگرانی شد که امیدواریم بتوانیم در حد توان و با همیاری یکدیگر کمک کنیم و  برخی از مشکلات هموطنان آسیب دیده را رفع کنیم.

دکتر خاوندی در پایان گفت: به امید خداوند متعال، مجموعه پژوهشگاه در کنار یکدیگر و با همفکری و تلاش، رخداد جدیدی را رقم میزنیم و در سال جدید به موفقیت های بیشتر دست می یابیم.

19.1.98 3

19.1.98 1

19.1.98 4