يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

15.2.98 2دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در مراسمی که به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز معلم و با ارائه گزارش عملکرد معاونت های پژوهشگاه، برگزار شد، گفت: اگر هر یک از ما، دو بحث قانون مداری و شفاف سازی را سرلوحه امور خود قرار دهیم قطعا می توانیم ماموریت اصلی پژوهشگاه را که بحث ماموریت گرابودن امر پژوهش و تحقیق است، به امید خداوند متعال با همکاری و کمک همه همکاران پژوهشگاه انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر خاوندی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن ماه مبارک رمضان، روز معلم را به اعضای هیات علمی پژوهشگاه تبریک گفت و برای همه آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

رئیس پژوهشگاه در سخنان خود با تاکید بر بحث قانون مداری در انجام امور، اظهار داشت: نگاه کلی ما در پژوهشگاه این است که ضمن رعایت قانون مداری بصورت کامل و دقیق، انتظارات مراجع بالادستی و برنامه های پژوهشگاه و همچنین خواسته های شما همکاران عزیز را به انجام برسانیم و در تمامی ابعاد، سرلوحه ما قوانین و مقررات باشد .

وی افزود: نکته دومی که در انجام امور حائز اهمیت می باشد، بحث شفاف سازی در تمامی مسائل است؛ مسائل کلان پژوهشگاه و مسائل فردی هر کدام از همکاران در تمامی ابعاد بطوری که جای ابهامی درخصوص نحوه عملکرد و چگونگی تصمیم گیری ها برای کسی باقی نماند.

دکتر خاوندی از تمامی کارکنان پژوهشگاه خواست تا هر گونه سوال، انتقاد و پیشنهادی را درمیان بگذارند تا بتوان تعاملی سازنده در جهت پیشبرد اهداف پژوهشگاه ایجاد کرد.

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی خاطر نشان کرد: انتظار می رود در این برهه زمانی که به دلیل تحریم های ظالمانه، کشور با مشکلات و مسائل متعدد و منابع مالی محدود روبروست، بتوانیم نقش خوبی را در این مجموعه تحت عنوان "پژوهشگاه مواد و انرژی" رقم بزنیم.

وی ادامه داد: ما می بایست یک دستاورد خوب و قابل افتخار را به کشور ارائه بدهیم تا بتوانیم گام موثر و بلندی برداریم، همچنان که جامعه از ما این انتظار را دارد.

دکتر خاوندی همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی کشور گفت: با توجه به وضع اقتصادی موجود می بایست همه با همفکری و همکاری یکدیگر و تا جایی که امکان دارد، بحث صرفه جویی را در مسیر انجام کارها رعایت کنیم .

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تدوین یک برنامه اجرایی مناسب در سال جاری، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و تعامل همه کارکنان اعم از اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی بتوانیم یک برنامه اجرایی برای سال جاری ارائه بدهیم و خود را به آن متعهد بدانیم و این تعهدات را عملی کنیم و به آن برسیم.

وی افزود: این برنامه باید با توجه به پتانسیل و امکانات پژوهشگاه، انتظارات و نیازها، قابل دسترسی باشد و در پی آن خروجی خوبی را برای پژوهشگاه رقم بزند.

در این نشست، معاونین اداری، مالی و پشتیبانی، پژوهشی و فناوری به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت ها پرداختند که متعاقبا در خبرهای بعدی منتشر خواهد شد.