چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 20 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

21.2.98 1دکتر زمانیان معاون اداری، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه مواد و انرژی سه مولفه شفافیت، نظم اداری و نظم مالی را مبنای کار خود در حوزه معاونت اداری، مالی و پشتیبانی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر زمانیان در مراسم روز معلم در این پژوهشگاه ضمن تبریک روز معلم به اعضای هیات علمی، حوزه اداری و مالی را در خدمت حوزه های پژوهشی و فناوری دانست و گفت: ما در این حوزه طبق برنامه عملیاتی مصوب بخش های پژوهش و فناوری، برنامه ریزی کرده و از آنها حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه در این راستا شفافیت، نظم اداری و نظم مالی را مبنای کار خود قرار دادیم، افزود: در بحث شفافیت، اقداماتی همچون واگذاری کارشناسی موضوعات به کارگروه ها و نظارت بر حسن انجام کار، توضیح کامل در خصوص موارد ابهامی و سوال همکاران و همچنین استقبال از هر گونه پیشنهاد سازنده را در راس امور قرار داده ایم.

معاون اداری و مالی پژوهشگاه در ادامه، ضمن قدردانی از مدیران مجموعه اداری و مالی پژوهشگاه، اظهار داشت: در بحث نظم اداری، شفاف سازی مقررات، استفاده بهینه از توانمندی های مجموعه و تعریف اهداف کمی مشخص برای واحدها در جهت ارتقای بهره وری و تشویق پس از دستیابی به اهداف، برنامه هایی را در دست اجرا داریم که با تلاش آقای دکتر اشراقی مدیر امور اداری در حال انجام می باشد.

وی ادامه داد: در سال گذشته به همت هیات رئیسه محترم پژوهشگاه سعی کردیم به تعهدات مالی پژوهشگاه عمل کنیم و در بحث نظم مالی اقداماتی نظیر افزایش ذخایر مالی پژوهشگاه، کنار گذاشتن سهم رفاهی و پژوهش و سپس سایر هزینه ها، تجمیع منابع مالی جهت ایجاد امکان حرکت های بزرگ (تجمیع منابع مالی صندوق، تعاونی مسکن و پرتو امید) انجام خواهد شد.

دکتر زمانیان در پایان سخنان خود ضمن استقبال از بررسی و رفع هر گونه تخلف یا تبعیض اداری، از همکاران خواست تا هر گونه سوال، انتقاد و پیشنهاد خود را با این معاونت مطرح کنند.