يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

19.4.98در پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد:

این نشست در راستای تدوین سازوکارهای اجرایی جهت مشارکت و بهره برداری از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی موجود در پژوهشگاه‌ها و انجام همکاری های مشترک در قالب پروژه هایی برای رفع نیازهای کشور، مابین پژوهشگاه مواد و انرژی با پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حضور دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی، معاونین، مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست و مدیر آزمایشگاه مرکزی این پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر خاوندی در این جلسه که با حضور دکتر عطایی رئیس آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی، دکتر طاهری مدیر آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی و دکتر زنوزی سرپرست اداره خدمات فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، برگزار شد، اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه ایجاد هم افزایی و استفاده از توانمندی ها و امکانات مراکز پژوهشی است به طوری که بتوانیم با همفکری یکدیگر، پاسخگوی نیازها و مشکلات جامعه باشیم.

وی افزود: با برنامه ریزی مناسب و در قالب یک برنامه توافقی و سازماندهی شده، می توانیم این همکاری ها را پیش ببریم و توان بسیار بالایی را برای همکاری های موثر و انجام پروژه های بزرگ ایجاد کنیم. 

در ادامه دکتر کلانتریان مدیر آزمایشگاه مرکزی این پژوهشگاه با اشاره به ساختار آزمایشگاه مرکزی، به معرفی آزمایشگاه ها و گروه های آزمون آنها، خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی، نحوه ارتباط با مشتریان و تفاهم نامه های منعقد شده در این حوزه پرداخت.

در این نشست، شرکت کنندگان، اطلاعات و راهکارهای خود در خصوص مبحث مربوطه را به اشتراک گذاشتند و مقرر شد امکانات آزمایشگاه ها و نیازهای مراکز خود را سنجیده و هماهنگی های لازم جهت اجرایی نمودن همکاری های مشترک در این زمینه را انجام دهند.