يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

16.5.98 4روسای پژوهشکده های سرامیک، انرژی و فناوری نانو و مواد پیشرفته پژوهشگاه مواد و انرژی طی حکمی از سوی دکتر علیرضا خاوندی رئیس این پژوهشگاه، منصوب شدند.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، دکتر محمد پازوکی به‌عنوان رئیس پژوهشکده انرژی و دکتر علی خانلرخانی به‌عنوان رئیس پژوهشکده فناوری نانو و مواد پیشرفته معرفی شدند. همچنین دکتر منصور رضوی در سمت خود به‌عنوان رئیس پژوهشکده سرامیک ابقا شد.

در مراسم تودیع و معارفه‌ای که به‌صورت جلسات مجزا و با حضور معاونین، اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشکده‌ها برگزار شد، دکتر خاوندی و همچنین دکتر کلاهی مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست از زحمات و تلاش‌های دکتر محمد امینی و دکتر علی‌اصغر بهنام قادر؛ روسای قبلی پژوهشکده های انرژی و فناوری نانو و مواد پیشرفته تقدیر کرده و برای روسای جدید آرزوی موفقیت و رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی شده پژوهشگاه نمودند.

دکتر خاوندی همچنین ضمن قدردانی از همکاری اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشکده‌ها از آنان خواست تا همچنان با همیاری و همفکری خود به روسای پژوهشکده‌ها کمک نمایند تا پژوهشگاه بتواند خروجی قابل عرضه و مفیدی برای کشور داشته باشد.

در پایان با اهدای لوحی از روسای قبلی پژوهشکده‌ها تقدیر و حکم انتصاب روسای جدید اعطا شد.

16.5.98 7

16.5.98 3

16.5.98 2

16.5.98 1