يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

tafahomnameدر راستای تحقق اهداف دولت در توسعه همه جانبه کشور صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشگاه مواد و انرژی و شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها

تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشگاه مواد و انرژی و شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها(سهامی خاص) در راستای تحقق اهداف دولت در توسعه همه جانبه کشور، استفاده از ظرفیت‌های موجود در داشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و حضور هرچه فعال‌تر مراکز علمی و پژوهشی در جذب طرح‌های ملی و به‌منظور تشکیل شبکه همکاری بین مراکز علمی و پژوهشی و صنعت و در جهت استمرار آن، امضاء شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، همکاری با شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها در زمینه تولید شبرنگ- تولید نگین بازتاب- فناری تولید بتون خود‌متراکم و فناوری پردازش تصویر و رادار در زمینه دوربین‌های ثبت تخلفات سرعت از مرحله آزمایشگاهی تا مرحله پایلوت و همچنین تجاری‌سازی محصولات حاصل و انتقال دانش فنی در شرکت فوق برای رفع نیاز  مشکلات موجود توسط اعضای هیات علمی پژوهشگاه مواد و انرژی از موارد قید شده همکاری در این تفاهم‌نامه است.

همچنین استفاده از متخصصان و اعضای هیات علمی برای همکاری مشترک علمی در قالب انجام طرح‌های پژوهشی بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای و راهبردی در زمینه مشکلات و رفع نیازهای شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها از دیگر محورهای همکاری در این تفاهم نامه می‌باشد.

موارد مطرح شده دیگری نیز نظیر همکاری مشترک در طراحی و برگزاری کارگاه ها و نشست‌های علمی و تخصصی، ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه موضوعات علمی-تحقیقاتی و فناوری، هدایت پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به سمت نیازهای تحقیقاتی شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها، در این تفاهم‌نامه آورده شده است.

این تفاهم‌نامه به مدت 3 سال، در 2 نسخه و 7 ماده به امضای دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و دکتر علی‌اصغر میروکیلی مدیرعامل شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راه‌ها رسیده است.