يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Sunday 24 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

در راستای گسترش همکاری‌های مشترک صورت گرفت؛

بازدید مسئولان سازمان توسعه منابع انرژی توان از پژوهشگاه مواد و انرژی

مسئولان سازمان توسعه منابع انرژی توان به‌منظور گسترش همکاری‌های مشترک ضمن بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی و آشنایی با دستاوردهای پژوهشی و فناوری و تجهیزات آزمایشگاهی، با مسئولان این پژوهشگاه درخصوص بررسی تخصص، فعالیت‌ها و انجام پروژه‌های مشترک گفتگو کردند.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، در این نشست که با حضور دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه، معاون اداری، مالی و پشتیبانی، مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست، روسای پژوهشکده‌ها، مدیر ارتباط با صنعت، مدیر آزمایشگاه مرکزی، مدیر امور پژوهشی و تعدادی از اعضای هیات علمی برگزار شد، دکتر خاوندی ضمن خوش آمدگویی، اظهار داشت: امیدواریم با توانمندی‌ها و پتانسیل موجود در این پژوهشگاه پروژه‌های صنعتی و مورد نیاز آن مجموعه را تعریف و با انجام آن به حل مسائل موجود در صنایع کمک نمائیم.

دکتر علیرضا کلاهی مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست پژوهشگاه نیز ضمن اشاره به تاریخچه تاسیس پژوهشگاه مواد و انرژی به معرفی اجمالی، دستاوردها، فعالیت‌ها، پژوهشکده‌ها و دیگر بخش‌های پژوهشگاه پرداخت.

همچنین دکتر فرویزی مدیر ارتباط با صنعت پژوهشگاه درخصوص قراردادهای منعقده قبلی این پژهشگاه با سازمان توسعه منابع انرژی توان توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه جلسه، معرفی سازمان توسعه منابع انرژی توان، فعالیت‌ها و پروژه‌های مورد نیاز نیز از سوی مسئولان این سازمان صورت گرفت و در این خصوص، تجربیات و دانش آن توسط محققان پژوهشگاه مواد و انرژی ارائه گردید.

در پایان مقرر شد طی جلسات کارشناسی، محورهای همکاری تعیین و پروژه‌های موردنیاز تعریف شود.

گفتنی است، مهمانان از ساختمان سبز، آزمایشگاه‌ها، پایلوت‌ها و کارگاه‌های پژوهشگاه بازدید کردند.

5.11.98 1

5.11.98 2

5.11.98 3