چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 20 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

khavandi.98پیام رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت چهلمین روز درگذشت شهید سردار سلیمانی

 دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در پیامی ضمن گرامیداشت چهلمین روز درگذشت شهید سردار سلیمانی، فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:

"دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه ‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

اکنون در آستانه چهل و یکمین سالروز این پیروزی، تلاش و پشتکار بی وقفه و شبانه روزی ملت غیور وطن در تمام عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، سیاسی و بین المللی، دریای پرتلاطم انقلاب را در دریای بیکران علم و دانش به سمت دریچه های نورانی تکنولوژی و پیشرفت پیش می راند و ما مفتخریم که در عرصه علم و فناوری سهم خود را در پیشرفت کشور عزیزمان ایفا می کنیم.

اینجانب از سوی خود و همکارانم در پژوهشگاه مواد و انرژی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان هشت سال دفاع مقدس و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ایام فرخنده دهه مبارک فجر را به مردم عزیز ایران به‌ویژه جامعه علمی و دانشگاهی تبریک عرض می نمایم."

 

                                                                                                                                                                             علیرضا خاوندی

                                                                                                                                                                 رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی