چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 20 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

تقدیر از بازنشستگان پژوهشگاه مواد و انرژی در مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

در مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران که با حضور مسئولین و کارکنان پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد، از کارکنان بازنشسته 3 سال اخیر این پژوهشگاه تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در این مراسم ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و خوش آمدگویی به مهمانان و عرض تسلیت به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: امروز ما عزیزانی را در جمع خود داریم که یک عمر با عزت و احترام در این پژوهشگاه خدمت نمودند و شایسته است که همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از این بزرگواران قدر دانی کنیم.

دکتر خاوندی افزود: ما نیز به نوبه خود و در حوزه علم و فناوری که تولید آن بر عهده ما می باشد می توانیم تاثیر گذار باشیم و راه شهدای بزرگوارمان را ادامه دهیم تا بتوانیم در راه انقلاب و سرزمین عزیزمان، با موفقیت گام برداریم.

وی در پایان سخنان خود برای همه همکاران به ویژه بازنشستگان پژوهشگاه، آرزوی سلامتی و موفقیت نمود .

در این مراسم، دکتر یزدانی راد عضو هیات علمی این پژوهشگاه که جزو اولین کارکنان پژوهشگاه بوده است، به‌عنوان نماینده بازنشستگان به سخنرانی پرداخت.

در ادامه،  از 26 نفر از کارکنان این پژوهشگاه که طی 3 سال اخیر بازنشسته شده‌اند، با  اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است، در پایان این مراسم شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهید گمنام پژوهشگاه به مقام شامخ شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهید سردار سلیمانی ادای احترام کردند.

21.11.98 6

21.11.98 2

21.11.98 3