شنبه ۲۷ دي ۱۳۹۹ | Saturday 16 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

طی حکمی از سوی دکتر سید محمدمهدی هادوی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی، دکتر امیر علی یوزباشی به عنوان رئیس پژوهشکده نیمه هادیها منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر هادوی در مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشکده نیمه هادیها ضمن قدردانی از زحمات دکتر فریدون علیخانی حصاری رئیس سابق این پژوهشکده دکتر امیر علی یوزباشی را به عنوان رئیس جدید معرفی کرد.

در متن این حکم آمده است:

همكار گرامي جناب آقاي دكتر يوزباشي

سلام عليكم،

با عنايت به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالي، بدينوسيله به رياست پژوهشكده نيمه هادي ها به مدت 2 سال منصوب مي گرديد. انتظار مي رود كه با همفكري و همكاري اعضاي محترم هيئت علمي، كارشناسان و كارمندان پژوهشكده و با بسيج كليه امكانات، قدم هاي موثر و مفيدي در راستاي سند استراتژي پژوهشگاه برداشته شود. آنچه در انجام اين مهم بسيار كليدي است، همراهي همكاران محترم در فضايي با صداقت كامل، همدلي، كارشناسي، مشاركت، اعتماد و جهادي مي باشد كه در اين حالت مي توان به هم افزايي نظرات و سلايق متفاوت اميد داشت. بديهي است در ارتقاي عملكرد پژوهشكده و كسب اعتبار براي آن، بايد تعامل سازنده با صنايع و صاحبان فن داشت.

توفيق جنابعالي را در ارتقاي جايگاه پژوهشكده و رساندن آن به مرجعيت تخصصي در كشور از خداوند منان خواستارم.

                                                              سید محمد مهدی هادوی

                                                           رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی

گفتنی است در ادامه این مراسم همچنین از زحمات دکتر سید­علی طیبی فرد معاون پژوهشکده نیمه هادیها نیز تقدیر و تشکر به عمل آمده و دکتر محمدجواد اشراقی به عنوان معاون جدید پژوهشکده معرفی شدند.

Tags: