جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ | Friday 16 April 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

5007 nsبه همت ستاد توسعه فناوری نانو، نهمین نمایشگاه فناوری نانو فردا ۱۴ تا ۱۷مهر ماه ۱۳۹۵در محل دائمی  نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، پژوهشگاه مواد و انرژی نیز در این نمایشگاه دستاوردهای خود در زمینه نانو را به معرض نمایش می گذارد.

همچنین شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو، دوره های آموزشی این جشنواره را با هدف بهبود و ارتقای سطح دانش و تجارب کارشناسان آزمایشگاهی به منظور پاسخگویی هر چه بهتر به مشتریان آزمایشگاه­‌ ها در سالن خلیج ‌فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می کند.

این دوره های آموزشی شامل آشنایی با دستگاه GC-MS و کاربردهای آن، آشنایی با دستگاه HPLC و کاربردهای آن، آشنایی با تکنیک‌های FTIR، مبانی و کاربردها، معرفی میکروسکوپ الکترونی SEM، میکروسکوپ پروبی روبشی SPM، معرفی DLS، کاربردها و تحلیل نتایج، اندازه ‌گیری سطح ویژه به روش BET وچگونگی ارزیابی سیستم‌های مدیریت کیفیت آزمایشگاه است.

همكاراني كه مايل به شركت در این دوره هاي آموزشي هستند، تا پايان وقت اداري امروز سه شنبه 13/7/1395 می توانند دوره مورد نظر خود را به آقای میردامادی اعلام كنند تا در صورت تصويب درخواست، هماهنگي لازم جهت ثبت نام از طرف پژوهشگاه انجام شود.

گفتنی است، همكاراني كه مايل به شركت در اين دوره ها به صورت آزاد می باشند مي توانند از طريق سايت http://www.vandazma.com/content/note/145 در اين دوره ها ثبت نام كنند.