جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ | Friday 16 April 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

5.8.95 2دکتر محمدرضا واعظ مهدوی معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از پژوهشگاه مواد و انرژی بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی، در این بازدید دکتر سید محمدمهدی هادوی رئیس پژوهشگاه ضمن همراهی بازدیدکنندگان، آنان را در جریان فعالیت های پژوهشگاه قرار داد و تامين برخي نيازهاي زيرساختي را در توسعه چرخه فناوري و دستاوردهای پژوهشی ضروري دانسته و خواستار مساعدت سازمان مديريت و برنامه ريزي در اين خصوص گرديد.

وی با اشاره به ضرورت تجهیز آزمایشگاه های این پژوهشگاه گفت: در حال حاضر در صدد تجهیز آزمایشگاه مرکزی و بروزرسانی تجهیزات مورد نیازهستیم تا با تحقیقات بیشتر و مطمئن تر بتوانیم قدمی در راه توسعه فناوری و اعتلای رشد پژوهشی کشور برداریم.

دکتر واعظ مهدوی وهیات همراه از ساختمان سبز، پایلوت ها، آزمایشگاه ها، دفاتر مرکز رشد و سالن ورزشی و کارگاه های این پژوهشگاه بازدید کردند.

معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور طی بازدید از جزئیات ساختمان سبز این پژوهشگاه همچون سلول های خورشیدی تولید برق، آبگرمکن های خورشیدی مستقر در بام ساختمان سبز و موتورخانه بر توسعه و ترویج مدیریت انرژی در کشور تاکید کرد و خواستار تسری تاسیس این گونه ساختمان ها با اولویت احداث ساختمان های دولتی با استفاده از انرژیهای خورشیدی، شد.      

در این بازدید دکتر ذبیح اله قائمی رئیس  سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان البرز و مهندس بختیاری، مهندس حسین شفیعی و مهندس سیدمحمد شفیعی به عنوان مدیران معاونت توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، شرکت داشته و به بیان نظرات و توصیه های خود درخصوص برنامه ریزی و بودجه ریزی متناسب با عملکرد آموزشی و پژوهشی پرداختند.

بر این اساس، پیش بینی می شود با توجه به نگاه مثبت و سازنده دکتر واعظ مهدوی، توسعه مرکز رشد و ایجاد فضای عملیاتی برای پژوهش در شرکت های مستقر در آن افزایش پیدا کرده و اعتبارات در زمینه توسعه تجهیزات آزمایشگاهی مورد حمایت این سازمان قرار گیرد.

5.8.95 4

5.8.95 1