يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Sunday 24 January 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

5.5.98 1رویداد چالش نوآوری «طراحی دستگاه حفاظت از خوردگی جریان تزریقی در شناورها» در دانشگاه آزاد یادگار امام (ره) شهرری برگزار شد و از نفرات برتر این رویداد تجلیل به‌عمل آمد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، در این رویداد، دکتر سعیدرضا الله کرمی از دانشگاه تهران رتبه اول، دکتر ابوذر مسعودی از پژوهشگاه مواد و انرژی رتبه دوم ، شرکت دانش‌بنیان برنا الکترونیک رتبه سوم و دکتر طهرانی از دانشگاه آزاد رتبه چهارم را کسب کرده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

طرح پژوهشگاه و نوآوری آن در استفاده از جریان پالسی جهت حفاظت کاتدی شناور دریایی می‌باشد که توسط دکتر مسعودی به‌عنوان مسئول پروژه و با همکاری دکتر ایمان دانایی از دانشگاه صنعت نفت آبادان و مهندس ثریا برنای زنوزی و مهندس محیا نانگیر از پژوهشگاه مواد و انرژی انجام شده است.

بر اساس این گزارش، در این چالش، 26 طرح ارائه شد و مورد داوری داوران طرح قرار گرفت که در نهایت از بین آنها، 6 طرح نهایی انتخاب و معرفی گردید.

این چالش نوآوری با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) برگزار شد.

گفتنی است، چالش‌های مطرح شده در این رویداد برگرفته از نیازهای صنعت می باشد و طرح‌‌های پذیرفته شده مورد توجه صنعتگران قرار گرفته و حمایت خواهد شد.