شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | Saturday 6 March 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

حضور دبیرخانه شبکه نانو فناوری جهان اسلام (INN) در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو

دبیرخانه شبکه نانو فناوری جهان اسلام(INN) (مستقر در پژوهشگاه مواد و انرژی) در دوازدهمین دوره جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو امسال که از  ۱۸ تا ۲۱ مهرماه ۱۳۹۸در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس در حال برگزاری است، شرکت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، این نمایشگاه با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور، دکتر سعید سرکار دبیر ستاد نانو و دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو، با حضور ۱۲۵ شرکت فعال در حوزه نانو آغاز شد.

دبیرخانه شبکه نانو فناوری جهان اسلام(INN) (مستقر در پژوهشگاه مواد و انرژی) در حاشيه اين نمايشگاه، در حال آماده سازي بستر لازم براي برگزاري سومين كارگاه/ كنفرانس بين المللي INN در حوزه "نانوفناوري و انرژي هاي تجديدپذير" می‌باشد که در ١٩ آبان ماه جاري برگزار می‌شود و شركت كنندگان در اين نمايشگاه می‌توانند با عضويت در شبكه INN ، از ٥٠ درصد تخفيف ثبت نام این کارگاه/کنفرانس بهره‌مند شوند.

نخستين اعلان اين رويداد که با همكاري دبيرخانه جایزه مصطفي(ص) درحال شكل‌گيري است، در نمايشگاه صورت گرفته است و تاکنون از ١٣ دانشمند بنام خارجی، دعوت بعمل آمده تا تجارب خود را در این کارگاه/کنفرانس به اشتراك بگذارند.

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو به همت معاونت علمی ستاد توسعه فناوری نانو از سال ۱۳۸۷، هرساله با هدف پیگیری برنامه‌های تعیین‌شده در سند چشم‌انداز توسعه فناوری نانو و معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسوولان، برگزار می‌شود.

گفتنی است، غرفه دبیرخانه شبکه نانو فناوری جهان اسلام (INN) (مستقر در پژوهشگاه مواد و انرژی)، طبقه دوم سالن خلیج‌فارس، غرفه یک می‌باشد.

20.7.98 4

20.7.98 1

20.7.98 3