جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ | Friday 14 May 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

425D9557 2C38 4F5C B8FD A24092322E84 با مشارکت پژوهشگاه مواد و انرژی؛

صندوق پژوهش و فناوری تخصصی در حوزه مواد پیشرفته و انرژی تاسیس می‌شود

 
 مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تخصصی مواد پیشرفته و انرژی در پنجاه و دومین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه و به نقل از روابط عمومی دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، در پنجاه و دومین جلسه این کارگروه که با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی وحدت دبیر کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری و دیگر اعضا برگزار شد، مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی مواد پیشرفته و انرژی صادر شد.
صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تخصصی مواد پیشرفته و انرژی با هدف حمایت‌های مالی، علمی و پشتیبانی از فناوران، نوآوران و محققان حوزه مواد پیشرفته و انرژی در تبدیل ایده‌های فناورانه به محصولات تجاری با سرمایه ثبتی 100 میلیارد ریال راه اندازی می‌شود. این صندوق برنامه دارد در حوزه اعطای انواع تسهیلات مالی، عاملیت و مدیریت مالی وجوه اداره شده، خدمات توسعه بازار و مشارکت و سرمایه گذاری خطرپذیر به متقاضیان خدمات ارائه کند.
پژوهشگاه مواد انرژی و پژوهشگاه پلیمر به عنوان سهامداران بخش دولتی و شرکت‌های آتیه سازان آب و انرژی نوین ( شتابدهنده آبان )، پیشگامان توسعه کارمایه آپادانا و آتیه پردازان ظهور شریف سهامداران بخش خصوصی صندوق می‌باشند.