يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | Sunday 18 August 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

معرفی نشریات علمی

معرفی نشريات علمی

 

IJEhttp://www.ije.ir

مجله بین المللی مواد مهندسی
مجلۀ بین‏ المللی علمی‌ـ پژوهشی مهند‌سی، به زبان انگلیسی همراه با چكید‌ۀ فارسی د‌ر د‌و قسمت مبانی و كاربرد‌ها هر كدام چهار شماره د‌ر سال منتشر می ‏شود‌. این مجله مقالات تخصصی محققان را د‌ر رشته‌های فنی و مهند‌سی پس از د‌اوری موشكافانه به‏ چاپ می‌رساند‌. مجلۀ بین‏المللی مهند‌سی به‏ صورت فصلی (4 بار و د‌ر د‌و قسمت، جمعاً‌ 8 شماره د‌ر سال) به‏ چاپ می‌رسد‌. هرشمارۀ آن شامل د‌و قسمت Transactions A: Basics و Transactions B: Applications است. اولین شمارۀ این مجله د‌ر فوریه سال 1988 میلاد‌ی به چاپ رسید‌ه و تاكنون 22 سال از چاپ این مجله می‌گذرد‌. سرد‌بیر و اعضای هیأت‏ های تحریریه و مشاورۀ مجله از ‏بین مجرب‏ترین اساتید‌ و محققان د‌انشگاه‏ ها، پژوهشگاه‏ ها و سایر مراكز علمی و فنی د‌ر رشته‏‏ های مختلف مهند‌سی د‌اخل و خارج كشور برگزید‌ه شد‌ه ‏اند‌. د‌ر‏حال‏ حاضر مراحل پذیرش مقاله و مكاتبات با نویسند‌گان و ارسال مقالات برای د‌اوری به‏ صورت online و از‏طریق سایت www.ije.ir انجام می‌شود‌.

 

JAMThttp://www.jamt.ir

مجله مواد و فناوری­‌های پیشرفته
هدف از انتشار مجله مواد و فناوری­‌های پیشرفته، اشاعه آخرین دستاوردهای پژوهشی در زمینه سنتز، ساختار و خواص مواد پیشرفته و فناوری­‌های مرتبط با آن است. مجله تلاش دارد ضمن فراهم ساختن بستر مناسب برای انتقال روزآمد یافته­‌های نو، فرهنگ پژوهش اصیل در حوزه علوم پایه و کاربردی مواد مهندسی را به زبان فارسی در بین دانش پژوهان این رشته ترویج نماید.

ACERP

http://www.acerp.ir

مجله بین المللی ‌Advanced Ceramics Progress
مجلۀبین‏ المللی ‌Advanced Ceramics Progress (ACERP) بر اساس مجوز کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (نامه شماره 63700/18/3 مورخ 15/4/1393، مجله ای با اعتبار علمی- پژوهشی به زبان انگلیسی است که باهدف گسترش دانش سرامیك با صاحب امتیازی پژوهشگاه مواد و انرژی و با همکاری انجمن سرامیک ایران (رتبه A) به‏ صورت فصلنامه به چاپ می رسد. این مجله، ماحصل فعالیت اساتید و پژوهشگران د‌ر زمینه علم و فناوری سرامیک‌های اکسیدی وغیراکسیدی و مواد کامپوزیتی را در قالب مقالات کامل پژوهشی، مروری، کوتاه پژوهشی و یادداشت تخصصی، پس از د‌اوری کوتاه مدت به‏ چاپ می‌رساند‌. اولین شمارۀ این مجله د‌ر ژانویه سال 2015 میلاد‌ی به چاپ خواهد رسید‌‌. سرد‌بیر، اعضای هیئت‏ تحریریه و مشاوران مجله از اعضای هیأت‏ علمی د‌انشگاه‏های معتبر د‌ر رشته ‏مهند‌سی مواد‌ و سایر رشته‏ های مرتبط انتخاب شد‌ه‏ اند. د‌ر ‏حال‏ حاضر مراحل پذیرش مقاله، مكاتبه با نویسند‌گان و ارسال مقالاتبرای د‌اوری به‏ صورت online و از‏ طریق سایت مجله www.acerp.ir انجام می‌شود‌.

JREE

http://www.jree.ir

مجله انرژی‌های تجدید پذیر و محیط زیست
مجلهانرژی‌های تجدید پذیر و محیط زیست (Journal of Renewable Energy and Environment-jree) بر اساس مجوز کمیسیون نشریات وزرات علوم، تحقیقات وفناوری (نامه شماره 35944/18/3 مورخ 13/3/1392) دارای اعتبار علمی- پژوهشی با رتبه الف می باشد. این مجله با همکاری مشترک پژوهشگاه مواد و انرژی وانجمن مهندسی شیمی ایران به چاپ می رسد. مجله انرژی‌های تجدید پذیر و محیطزیست بصورت فصلنامه و به زبان انگلیسی منتشر می شود. اعضای هیات علمی و متخصصان می توانند مقالات کامل پژوهشی، مروری، کوتاه پژوهشی و یادداشت فنی خود در زمینه های انرژی تجدید پذیر و محیط زیست با سرفصلهای: تولید، ذخیره سازی، تبدیل، توزیع، مدیریت (اقتصاد، سیاست‌ها و برنامه ریزی) و پایداری محیط زیست را برای بررسی به این مجله ارسال نمایند. برای ارسال مقاله یابرای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی مجله(www.jree.ir)مراجعه شود.

logo header

http://www.jampc.ir/

مجله JAMPC

مجله بین المللی JAMPC در حیطه موادی از جمله نیمه هادی‌ها، نانومواد، کامپوزیت‌ها، فلزات، مواد هوشمند، سرامیک، پلیمر، ابررسانا) و گستره خواص مواد شامل نوری، الکتریکی، سازه‌ای، طیف سنجی، نانومقیاس، میکروسکوپی همچنین توسعه روش‌های شناسایی جدید)، کاربردهای (قطعات، کاتالیست، تصفیه صنعتی، استخراج و غلظت، مواد با غلظت کم، پوشش‌ها) و سنتز (حالت مایع، رسوب از فاز بخار، حالت جامد، رسوب شیمیایی، الکتروشیمیایی، سرمایش سریع، انجماد و واکنش کاتالیستی) فعالیت دارد.